BilgiTAM adresinin mottosu olarak “Eksiksiz Tam Bilgi” diyoruz. Bu amaçla kurulan sitemiz internet ortamında yayılan bilgi karmaşasının farkına varıp doğru ve tam bilgi paylaşımını amaçlamaktadır. Yapılan aramalardan sonra karşılaştığınız başlıkların altında eksik ve yetersiz bilgilerin yerine sitemizdeki içerikler sayesinde dolgun ve tam bilgiye ulaşabilirsiniz.

Eğer soru veya sorunlarınız olursa bizlere iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

Yazar Ekibi

Can Karadağ

1988 Bursa doğumlu olup bilgisayar ile çok erken yaşlarda tanışma imkanı buldum. İnternetin sınırsız bilgisi ile tanıştıktan sonra kullanıcılara daha kaliteli içerikler sunmak için BilgiTAM adresinde yazılar yayımlaya başladım. Yazar hayatımı şuan BilgiTAM ailesiyle devam ettirmekteyim.

 

 

 

 

 

 

Ece Gürsoy

İstanbul doğumlu olup Trakya Üniversitesi Edebiyat Öğretmenliği mezunuyum. İş hayatımın yanı sıra bilgisayar ortamında da kendimi geliştirdim ve yazarlığa başladım. Okulda ulaşabildiğim öğrencinin kat ve kat fazlasına internet aracılığı ile ulaşabileceğimi fark ettikten sonra bilgilerimi, araştırmalarımı yazmaya karar verdim. BilgiTAM adresinde genel olarak tüm alanlarda yazılar yazıp bilgilerimi paylaşıyorum.